0 komentarzy

Twócy remake’u Dead Space mają miłą niespodziankę dla fanów

Twórcy z EA Motive potwierdzili, że w remak’u Dead Space główny bohater będzie miał głos. Pierwotnie protagonista w pierwszej części gry, nic nie mówił.

Oficjalnie potwierdzono, że w remake’u Dead Space usłyszymy oryginalny głos Isaaca Clarka, czyli aktora Gunnera Wrigtha. Jest to o tyle ciekawe, że w pierwszej odsłonie główny bohater nic nie mówił. Protagonistę mogliśmy dopiero posłuchać w drugiej części. Zapowiada się zatem, że zostaną wprowadzone pewne zmiany do narracji i prowadzenia historii. Odświeżona wersja tytułu nie ma jeszcze daty premiery, choć wiemy, że produkcja pojawi się na PS5, XSX S|X oraz PC

Wczoraj twórcy z EA Motive pokazali fragmenty rozgrywki z testowej wersji gry. Dzięki prezentacji zobaczyliśmy, jak wstępnie wygląda grafika, system zniszczeń, potwory, a także sama walka. Wideo jest naprawdę fascynujące, zwłaszcza jeśli interesujecie się produkcją gier. Więcej o tym wydarzeniu możecie poczytać tutaj.

Dead Space pojawił się pierwotnie na rynku w 2008 roku i został stworzony przez Visceral Games oraz EA Redwood Shores. Gra jest utrzymana w konwencji horroru z elementami strzelanki. Kamera wędrowała za plecami bohatera, który przemierzał statek wypełniony różnymi monstrami.

Tytuł cechował się świetnym klimatem, przemyślanym gameplayem, a także niezłą historią. DS często jest wyróżniany choćby dlatego, że w grze nie znajduje się HUD – ten został wpleciony w rozgrywkę. Zapewne wielu graczy uradowało się na wieść, że tytuł otrzyma odświeżoną wersję. Oby twórcom udało się oddać atmosferę, którą wszyscy odczuwali w oryginale.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się