Diablo 2 Resurrected - czarodziejka

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Niszczenie hordy wrogów jednym skillem na zwiastunie czarodziejki z Diablo 2 Resurrected

Blizzard pokazał nowiutki trailer Diablo 2 Resurrected. Tym razem skupiono się na postaci czarodziejki, która włada potężnymi mocami.

Fani Diablo 2 nie mają ostatnio spokoju. Otwarte testy Resurrected już za nami, ale Blizzard nie zwalnia z promowaniem produkcji. Wczoraj otrzymaliśmy zwiastun barbarzyńcy, a dziś przyszedł czas na pokaz kolejnej postaci. Tym razem skupiono się na czarodziejce.

Ta delikatna, ale zabójcza postać to jedna z ulubienic fanów Diablo. Opanowanie jej umiejętności wymaga dobrego zrozumienia gry. Jeśli już nauczymy się nią grać, bez problemu, szybko i efektownie pozbędziemy się fali demonicznych pomiotów. Widać to zresztą na najnowszym zwiastunie.

Trailer czarodziejki pokazuje, jak prezentuje się odświeżona postać w Diablo 2 Resurrected. Możemy zerknąć na odnowione umiejętności oraz model samej bohaterki. Dodatkowo Blizzard ponownie daje nam szansę na zapoznanie się z wybranymi miejscówkami oraz przeciwnikami. Choć nie jest to zbyt długi materiał, fani czarodziejki raczej powinni być z niego zadowoleni.

Gra zadebiutuje 23 września bieżącego roku. Odpalimy ją na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X oraz S i Nintendo Switch.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się