Hell Let Loose - żołnierze strzelają do wrogów w mieście
0 komentarzy

Trzymajcie się tam na froncie. Jeszcze więcej darmowego grania w becie Hell Let Loose

Dobra informacja dla wszystkich testujących Hell Let Loose na PlayStation 5. Deweloperzy ogłosili przedłużenie bety o tydzień.

Twórcy pracujący nad Hell Let Loose ogłosili, że przedłużają czas trwania zamkniętej bety. Przez kolejny tydzień niektórzy szczęśliwcy mogą się dłużej bawić w tej hardcorowej strzelance. Beta tylko na PlayStation 5 potrwa do 6 września bieżącego roku. Twórcy nadal zachęcają do przesyłania informacji o różnych błędach i problemach z grą. Więcej o samej becie możecie przeczytać tutaj.

Jesteśmy świadomi frustracji dotyczącej problemów z serwerem. Ciężko pracujemy nad poprawkami, aby osiągnąć cel naprawienia tych błędów podczas trwania wydłużonej bety. Chcemy również ogłosić, że w tym tygodniu podamy datę na PS5. Do zobaczenia na froncie.

Oficjalne konto twórców na Twitterze

Przypomnijmy, że hardcorowa strzelanka taktyczna HLL miała swoją premierę na PC 27 lipca bieżącego roku. Przedtem tytuł osadzony w realiach drugiej wojny światowej był we wczesnym dostępie. Twórcy chcą także wypuścić produkcję pod koniec bieżącego roku na konsolach nowej generacji, czyli PS5 i XSX S|X.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się