Far Cry 6 - zrzut ekranu z gry

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Far Cry 6 coraz bardziej mi się podoba. Godzina gameplay’u od Ubi

Ubisoft zaprezentowało godzinny gameplay z Far Cry 6. Materiał prezentuje całą masę elementów gry oraz ujawnia, jak wygląda gra na Xbox Series X.

Gracze czekający na FC6 są co rusz zalewani nowymi materiałami od Ubi. Choć na razie otrzymywaliśmy raczej krótkie materiały i zwiastuny, wreszcie pokazano długi fragment rozgrywki. Godzinny gameplay nie bawi się w ukrywanie czegokolwiek. Ubisoft pokazało pełnoprawny wycinek gry.

Na materiale możemy przyjrzeć się niektórym regionom wyspy Yara oraz paru aktywnościom. Dodatkowo pokazano wybrane spluwy z arsenału. Jeśli interesują Was obecni w grze, zwierzęcy towarzysze, dla nich również znalazło się miejsce.

Omawiany gameplay pochodzi z Xbox Series X i dobrze wróży oprawie gry. Całość działa płynnie i biorąc pod uwagę rozmiar świata, wygląda świetnie.

Jeśli nadal mało Wam rozgrywki z nowego Far Cry, w tym miejscu znajdziecie świeży przeciek gameplay’u. Nie jest on zbyt długi, ale pozwala rzucić okiem na inny fragment gry.

Przyznam, że jestem miło zaskoczony. Choć Far Cry 6 nie odcina się od przywar poprzedników, zdaje się nieco odświeżać formułę cyklu. Miejmy nadzieję, że gra spełni oczekiwania fanów serii.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się