Remake Dead Space - zrzut ekranu z wczesnej wersji gry

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Remake Dead Space a next-genowa brutalność. Odrywanie kawałków mięsa i inne, krwawe szczegóły

Remake Dead Space przeniesie brutalność na nowy poziom. Gra otrzyma specjalne systemy, które pomogą nam masakrować potwory.

Deweloperzy z EA Motive zaprezentowali wczoraj sporo materiałów z remake’u Dead Space. Co prawda pochodzą one z bardzo wczesnej wersji gry, ale już teraz dobrze jej wróżą.

Jednym z ciekawszych elementów prezentacji był fragment poświęcony walce. Deweloperzy przygotowali specjalne systemy, które mocno wpłyną na to, jak będą wyglądać atakujące nas stwory. Na odcinaniu kończyn się nie skończy.

Dla nas interesujące jest to, że otwiera to zupełnie nową warstwę strzelania i pętli walki. Gdzie można mieć bronie, które są lepsze w krojeniu wrogów, a niektóre są lepsze do pozbywania się ich i usuwania (fragmentów – red. ) ich ciała.

– powiedział Roman Campos-Oriola w trakcie pokazu gry

Co ciekawe, w grze istnieje specjalny system, który odpowiada za odrywanie fragmentów ciał przeciwników. Ciała Necromorphów zareagują na praktycznie każde nasze uderzenie. Jeden z materiałów prezentuje również, że możemy pozbawić stwora praktycznie całej głowy, odsłaniając czaszkę.

Nie ulega żadnej wątpliwości, że remake Dead Space to brutalna gra. Twórcy niczego nie ugrzeczniają. Jeśli martwiliście się o to, że Motive nieco złagodzi pokazywane na ekranie, krwawe szczegóły, chyba możecie przestać.

Poniżej znajdziecie omawiany materiał. Włączy się w momencie, kiedy deweloperzy zaczynają pokazywać walkę oraz „system zniszczeń” Necromorphów. Pamiętajcie też, że poniższe ujęcia pochodzą z bardzo wczesnej wersji gry.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się