Uncharted na PC - Nathan Drake łapiący logo Steam

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Kolekcja Uncharted na PC wyciekła do sieci. Premiera podobno jeszcze w tym roku [AKTUALIZACJA]

Wygląda na to, że Uncharted na PC nie brzmi już jak zwykły żart. W sieci pojawił się sensownie wyglądający przeciek całej kolekcji.

Jakiś czas temu Sony potwierdziło, że Uncharted 4 trafi na PC. Teraz bardzo możliwe, że PlayStation wyda całą kolekcję przygód Nathana Drake’a na komputerach osobistych.

Na 4Chan pojawiła się grafika przedstawiająca twór nazwany Uncharted The Naughty Dog PC Collection. Zbiór akcyjniaków miałby ukazać się na Steam i Epic Games Store już 7 grudnia. Oficjalne ogłoszenie zestawu produkcji rzekomo odbędzie się w poniedziałek, 6 września.

W skład kolekcji wchodzą wszystkie odsłony cyklu, które ukazały się na PS3 i PS4. Co więcej, za porty ma odpowiadać przejęte niedawno przez Sony studio Nixxes Software. Póki co całość brzmi wiarygodnie.

Kolekcja Uncharted na PC - przeciek
Źródło: 4Chan dzięki ResetEra

Sama grafika wygląda całkiem nieźle, choć wątpliwości może budzić Nathan Drake prosto z okładki czwórki. Dodatkowo na 4Chan co rusz pojawiają się fałszywe przecieki. Nie możemy więc wykluczać, że powyższy obrazek jest zwykłym żartem internetowego dowcipnisia.

Wydanie kompletnej kolekcji Uncharted na PC zdaje się być jednak bardzo prawdopodobne. Wątpię, aby Sony uraczyło graczy komputerowych tylko czwartą odsłoną cyklu. Dodatkowo wydawca sam ogłaszał, że zamierza wydawać więcej swoich gier na PC. Wzmianka o omawianym porcie Uncharted pojawiała się zresztą w innym przecieku. O tym, czy powyższa grafika się sprawdzi, przekonamy się 6 września.


AKTUALIZACJA

Przeciek momentami mocno przypomina opublikowaną niegdyś w sieci, fałszywą grafikę z kolekcji Uncharted na PS5. Najprawdopodobniej nowy materiał jest również fałszywy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się