Wiedźmin 3 - Cyberpunk 2077 - Geralt i V zdenerowani

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Next-genowy Cyberpunk 2077 i Wiedźmin 3 jednak nie w tym roku? CD Projekt z niepokojącą wiadomością

Jeszcze w tym roku miały pojawić się next-genowe wersje gier Cyberpunk 2077 i Wiedźmin 3: Dziki Gon. Na ten moment wygląda na to, że CD Projekt nie do końca wierzy, że taki scenariusz na pewno będzie miał miejsce.

Cóż, nie będę ukrywał, że sam czekam na next-genowe wersje CP2077 i trzeciego Wiedźmiaka. Dzisiaj jednak nie mam dla Was wieści, które będą napawać Was optymizmem. Redakcja VGC doszukała się słów Michała Nowakowskiego, członka zarządu CD Projektu, który wypowiedział się w następujący sposób:

Celem jest wydanie next-genowej wersji Cyberpunk 2077 pod koniec tego roku. (…) Jednocześnie, pamiętając o wnioskach, jakie wyciągnęliśmy w ciągu ostatniego roku i biorąc pod uwagę, że ten projekt wciąż pozostaje w fazie rozwoju, nie możemy z całkowitą pewnością powiedzieć, że harmonogram produkcji nie ulegnie zmianie.

(…) Podobnie jak w przypadku Cyberpunk 2077, naszym celem jest wydanie tej gry (Wiedźmina 3 – dop. red. ) jeszcze pod koniec 2021 roku. Jednak, podobnie, proces rozwoju trwa i nie możemy być absolutnie pewni, że harmonogram wydania nie ulegnie zmianie.

– mówi Michał Nowakowski, członek zarządu CD Projekt podczas rozmowy z akcjonariuszami

Moim zdaniem sytuacja jest jednak jak najbardziej zrozumiała. CD Projekt Red tyle czasu łata swoje ostatnie dzieło, że takie opóźnienia rzeczywiście mogą mieć obecnie miejsce. Sam wolę otrzymać skończony, w pełni działający produkt, niż dostać niedorobioną grę wcześniej.

Na ten moment należy się zadowolić Cyberpunkiem 2077 i Wiedźminem 3 w wersji na old-geny na konsolach Sony i Microsoftu. Macie może Xbox One S? W tym artykule znajdziecie ostatnie porównanie, które pokazuje, jak sobie radzi CP2077 właśnie na tym sprzęcie po ostatnim patchu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się