Overwatch 2 - bohaterowie

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Overwatch 2 jednak wcześniej niż w 2023 roku? Termin premiery w przecieku

Możliwe, że poznaliśmy przybliżony termin premiery Overwatch 2. W sieci pojawił się raport, który ujawnia, kiedy mniej więcej zagramy w ten tytuł.

Blizzard od dłuższego czasu milczy w sprawie terminu debiutu drugiego Overwatch. Na grę czekamy od bardzo dawna, a fani marki zaczynają się niepokoić. Niedawne skandale wcale nie ułatwiają oczekiwania.

Do tej pory w sieci pojawiały się doniesienia, jakoby Overwatch 2 miało zadebiutować dopiero w 2023 roku. Kolejne lata czekania na debiut z pewnością nie spodobałyby się graczom. Nowe doniesienia od źródeł powiązanych z Blizzard i Overwatch League wskazują jednak, że gra ma ukazać się na początku przyszłego roku. Mówi się o drugim kwartale.

Jesteśmy bardziej niż świadomi tego, że musimy ją (grę – red. ) wydać (…). Chcemy ją wypuścić przed latem 2022 roku.

Wszyscy słyszeliśmy, że celem jest drugi kwartał przyszłego roku. Czas wydania gry będzie miał wpływ na harmonogram ligi (Overwatch League – red. ), ponieważ nie chcą zmieniać wersji gry w środku sezonu.

– informują źródła serwisu Dexerto

Jeśli doniesienia się potwierdzą, nie poczekamy zbyt długo. Oczywiście musimy brać poprawkę na możliwe kolejne opóźnienia, które mogą wyniknąć z wielu czynników, na przykład wspomnianych wcześniej problemów Acti-Blizz. Niemniej chyba możemy być dobrej myśli, choć na oficjalne ujawnienie konkretnej daty premiery zapewne jeszcze trochę poczekamy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się