Remake Dead Space - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Isaac, przypakowałeś! Remake Dead Space na wczesnej rozgrywce

Remake Dead Space został zaprezentowany na pierwszych urywkach rozgrywki. Choć gra jest we wczesnym stadium rozwoju, wygląda dobrze.

EA Motive zaprezentowało wczoraj pierwsze konkretne materiały z odnowionego Dead Space. Pokazano zaskakująco dużo, bo poza komentarzem twórców i grafikami koncepcyjnymi, ujrzeliśmy pierwsze urywki rozgrywki.

Prezentują one między innymi nowy system rozczłonkowywania potworów. Dodatkowo mamy okazję rzucić okiem na odświeżone monstra, kultowy już Plasma Cutter i samego protagonistę. Isaac troszeczkę urósł i otrzymał zmodyfikowany strój.

Deweloperzy pokazali też kilka innych, ważnych elementów gry. Warto tu wymienić chociażby słynny przelot po strefie bez grawitacji czy krótką eksplorację mrocznych korytarzy.

Pokaz gry jest dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem. EA Motive pokazało zaskakująco dużo, co dobrze wróży grze. Deweloperzy najwyraźniej nie martwią się o swoją nadchodzącą produkcję. Na dole artykułu znajdziecie osiem minut rozgrywki oraz zapis całej prezentacji.

Pamiętajcie, że poniższe materiały pochodzą z bardzo wczesnej wersji gry. Wiele elementów doczeka się zmian, a znaczna większość mechanik zabawy nie została jeszcze ukończona. To tylko pierwszy rzut oka na to, jak mniej więcej będzie wyglądała gra.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się