wyścig w Gran Turismo 7, GTA The Trilogy The Definitive Edition - CJ jest zgarniany przez policję, konsola PS2

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – nowe GTA Trilogy wycofane ze sklepu, prawie perfekcyjny emulator PS2 i realistyczne trasy w GT7

Najpewniej z powodu sporego niedopatrzenia w finalnych plikach GTA The Trilogy the Definitive Edition składanka gier została ściągnięta z oficjalnego sklepu Rockstar Games. Data Minerzy dotarli do naprawdę dziwacznych odkryć.

Najnowsza wersja jednego z najpopularniejszych emulatorów PS2 radzi sobie z każdą grą… prawie każdą grą, bo wyjątkiem jest stary symulator golfa. Mimo to, można mówić o niemałym sukcesie twórców.

Dyrektor Polyphony Digital podzielił się ze światem informacjami dotyczącymi tras w Gran Turismo 7. Okazuje się, że jego zespół skanował prawdziwe trasy specjalnymi skanerami laserowymi, aby odtworzyć je potem w produkcji. Te i pozostałe newsy znajdziecie poniżej. Życzymy spokojnego weekendu!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 67 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor2%
Terrible52%