Do Call of Duty: Vanguard może trafić Kapitan Ameryka i Indiana Jones

Kapitan Ameryka - Indiana Jones - Call of Duty Vanguard
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

W Call of Duty: Vanguard mogą pojawić się dwie kojarzone w popkulturze postacie – Kapitan Ameryka i Indiana Jones. Data Minerzy odkryli w plikach gry wzmianki, które sugerują dodanie ich w kolejnych aktualizacjach.

Na przestrzeni ostatnich lat powstało wiele ikon, które są wręcz kojarzone z walką z nazistami. Do najbardziej kultowych należą właśnie ci wymienieni przed momentem, więc nikogo nie powinno zdziwić, jeśli to właśnie oni niebawem pojawią się w Call of Duty: Vanguard. W ostatnim czasie odkryto ich ślad w kodzie źródłowym gry, o czym poinformował @ModenasHD na Twitterze. W jego tweecie można natrafić na dwie dwie następujące linijki:

  • S4_AH_SET_CAPTAINAMERICA
  • S4_AH_SET_INDIANAJONES

Co ciekawe, redakcja VGC twierdzi, że sama widziała grafiki z gry, które przedstawiają właśnie Indiana Jonesa i Kapitana Amerykę. W związku z tym wysoce prawdopodobnym (jak nie pewnym) jest to, że ów postacie pojawią się w grze.

W ostatnim czasie seria Call of Duty w najróżniejszych odsłonach zyskuje dodatkowe skórki związane z wieloma twarzami popkultury. Przykładowo niedawno z okazji Halloween do Warzone i Black Ops Cold War zawitał Ghostface i Frank the Rabbit. No właśnie. Ciekawym jest fakt, czy omawiane własności Disney’a trafią również i do tych gier. Niestety, na ten moment brakuje jakichkolwiek z tym związanych informacji.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie