Postać z Detroit: Become Human i miecz ze Star Wars

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Gra Star Wars od twórców Detroit to podobno Eclipse. Wiemy, do jakiej ery może nas zabrać

Gra Star Wars od słynnego studia Quantic Dream znów jest na językach informatorów. Tym razem poznaliśmy możliwy tytuł tajemniczej produkcji i pierwsze szczegóły.

Znany insider i dziennikarz, Jeff Grubb, podzielił się w podcaście nowymi informacjami o pojawiającej się we wcześniejszych plotkach grze. Zgodnie z jego informacjami, tytuł ten rzekomo jest już gotowy do prezentacji i mógłby zostać zapowiedziany nawet na chociażby The Game Awards 2021. Niewykluczone jednak, że poczekamy nieco dłużej.

Grubb wskazuje również, że gra Star Wars od Quantic Dream rzekomo nazywa się Star Wars: Eclipse. Deweloperzy mieliby osadzić jej akcję w czasach Wysokiej Republiki, czyli w tych samych, w jakich będą działy się nadchodzące filmy z uniwersum. Mowa więc o wydarzeniach odgrywających się na kilkaset lat przed oryginalną trylogią Gwiezdnych Wojen. Nie da się ukryć, że miałoby to sens.

Jeff Grubb jest trzecim źródłem, które wspomina o grze Star Wars od QD. Doniesienia o rzeczonym tytule zdają się być coraz bardziej prawdopodobne. Oficjalnie nie wiadomo, nad czym pracuje studio Quantic Dream. Ostatnią produkcją deweloperów było Detroit: Become Human i od premiery tej gry nie ujrzeliśmy żadnej konkretnej zapowiedzi.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%