Forza Horizon 5 - Jeep od Willys

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

6 komentarzy

Gracze Forza Horizon 5 znaleźli szybki sposób na zarobek. Wystarczy stary Jeep

Gracze angażujący się w Forza Horizon 5 odkryli sposób na łatwe zarabianie pieniędzy i odblokowywanie nagród. Wystarczy kupić taniego Jeepa.

Mowa konkretnie o samochodzie od Willys z 1940 roku. Jest on jednym z tańszych pojazdów dostępnych w grze i kosztuje jedynie 40 000 kredytów. Możemy go więc nabyć już od pierwszych godzin zabawy. Co ciekawe, gracze znaleźli sposób na wykorzystanie niepozornego pojazdu do łatwego wzbogacenia się.

Wspomniany samochód posiada dość nieduże drzewko biegłości, czyli swoistego postępu w opanowaniu samochodu. Co więcej, jedna z nagród drzewka biegłości to Super Wheelspin, czyli potrójne losowanie atrakcyjnych nagród. W tym nowych samochodów i kredytów. Odblokowanie Super Wheelspina kosztuje nas w tym przypadku jedynie 5 punktów biegłości. Taką liczbę bardziej wprawny gracz jest w stanie zdobyć w kilka minut. Gracze następnie wysyłają wylevelovany pojazd innym uczestnikom wirtualnego festiwalu w formie prezentu, czym przywracają sobie punkty biegłości, kupują kolejnego Jeepa i zgarniają następne nagrody.

Biorąc pod uwagę jak łatwo zgarnąć w Forza Horizon 5 nagrodę pieniężną z losowania, opisany wyżej sposób pozwoli zarobić kilka milionów kredytów w nawet godzinę. Zdecydowanie zepsuje to ekonomię gry i nie zdziwię się, jeśli sposób ten zostanie dezaktywowany w kolejnej aktualizacji FH5. Choć wykorzystywanie niedopatrzenia twórców nie jest niczym strasznym, korzystając z niego sami psujemy sobie zabawę. Nie zachęcam do wykorzystywania niedoróbek gry w celu łatwego zdobycia wirtualnej waluty.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%