Nowości po premierze Battlefield 2042 w szczegółach. Sezony, nowe mapy i specjaliści

Battlefield 2042 - trójka żołnierzy gotowa do walki
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Twórcy gry Battlefield 2042 podzielili się ze światem garścią informacji odnośnie zawartości, która trafi do ich gry po jej oficjalnej premierze. Produkcja powinna otrzymać długie wsparcie po swoim debiucie.

Na oficjalnej stronie gry pojawił się nowy wpis, w którym deweloperzy wypowiedzieli się odnośnie dalszych planów rozwoju tytułu. Ostatnimi czasy w tytułach multiplayer dobrze przyjął się model wprowadzania kolejnej zawartości w ramach sezonów. Tak będzie i w BF2024.

W pierwszym roku działania usługi udostępnimy cztery sezony, z których każdy przyniesie nową przepustkę bojową, specjalistę, a także nowe lokacje oraz odświeżoną zawartość gry. Planujemy także aktualizować Battlefield Portal, by zapewnić graczom więcej sposobów na tworzenie i dzielenie się nowymi rozgrywkami w Battlefield ze światem.

Znane są już też pierwsze szczegóły odnośnie pierwszego sezonu. Wnioskując po poniższych słowach, spodziewam się, że rozpocznie się on dopiero za kilka miesięcy. Przed tym gracze zadowolą się przedsezonem, kiedy to będą mieli okazję wziąć udział w cotygodniowych wydarzeniach. Dzięki nim zdobędą masę nagród i będą uczestniczyć w specjalnych trybach ograniczonych czasowo.

Oznacza to, że w sezonie 1. możecie się spodziewać nowego specjalisty, przepustki bojowej i zawartości Battlefield™ Portal, a może nawet nowych krajobrazów do podziwiania podczas odkrywania kolejnych opowieści ze świata Battlefield 2042. Więcej szczegółów poznacie na początku przyszłego roku.

Od dziś część graczy może grać w BF2042 w ramach zakupu specjalnego droższego wydania. Oficjalna premiera odbędzie się za tydzień, 19 listopada. Odsłona została stworzona z myślą o PC, PS4, PS5 oraz o Xbox One i Xbox Series X|S.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie