GTA Online - postacie

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

GTA i Red Dead nieśmiertelne jak James Bond? Tak uważa szef Take-Two

Szef Take-Two Interactive, czyli wydawcy GTA i Red Dead, został zapytany o to, czy wierzy, że marki mogą żyć wiecznie. Jego odpowiedź nie jest większym zaskoczeniem.

Strauss Zelnick uważa, że zarówno Grand Theft Auto jak i Red Dead oraz chociażby NBA 2K są markami mogącymi pozostać na rynku bez końca. Dokładnie tak, jak przygody agenta 007.

Jeśli jest naprawdę, naprawdę świetna (marka – red. ), to będzie stale kontynuowana. Nie wiem, czy widziałeś, ja właśnie obejrzałem nowy film o Bondzie, był świetny. I chciałbyś, żeby każda marka była Jamesem Bondem.

Niewiele jest franczyz rozrywkowych, które mieszczą się w tej kategorii, ale istnieją. I myślę, że GTA jest jedną z nich, myślę, że Red Dead jest jedną z nich, NBA jest oczywiście jedną z nich, ponieważ gra (koszykówka – red. ) będzie nadal istnieć.

– powiedział szef Take-Two Interactive, Strauss Zelnick, w trakcie konferencji Jefferies
Cytaty dzięki VideoGamesChronicle

Patrząc na nieprzerwanie rosnącą sprzedaż Grand Theft Auto V, słowa Zelnicka nie brzmią jak wzięte znikąd. Take-Two doskonale zna wartość produkcji Rockstar Games i wie, że będą dalej cieszyć się niegasnącą popularnością. Choć miejmy nadzieję, że sukces marki przestanie opierać się na GTA Online i niedługo ujrzymy zapowiedź upragnionej szóstki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%