Kolejne gry za darmo do pobrania na Epic Games Store

Epic Games Store - darmowe gry
PC

Już w najbliższy czwartek do zgarnięcia na Epic Games Store będą łącznie 3 darmowe gry. Obecna “darmówka” jest jedynie pakietem do tytułu F2P, aczkolwiek i tak gracze mogą zgarnąć samodzielny dodatek z serii Borderlands.

Do 18 listopada, do godz. 16:59 zyskacie kompletnie za darmo Epic Pack do Rogue Company. Przypisanie go do swojego konta zapewni Wam dobry start w tym tytule, a także powinien spodobać się graczom, którzy mają już w nim nieco doświadczenia. Oto jego pełna zawartość:

  • Switchblade i Scorch (postacie)
  • Inferno Imp Switchblade Outfit (skórka)
  • 20K Battle Pass XP (dodatkowe doświadczenie)

Przypominam, że dodatkowo na Epic Games Store do 16 listopada, do godz. 16:59 możecie zgarnąć Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-Shot Adventure. To specjalne wydanie jednego z dodatków, który został pierwotnie wydany do Borderlands 2. Przez wielu graczy (w tym również przeze mnie) jest on uważany za najlepsze DLC do “dwójki”. To dobre przygotowanie się na premierę Tiny Tina’s Wonderlands, które jest pełnoprawnym spin-offem, który ponownie przenosi graczy do świata RPG fantasy wyimaginowanego przez tytułową bohaterkę.

Choć obecnie na Epic Game Store w ramach cotygodniowej rozdawanki nie ma żadnej pełnoprawnej gry, za tydzień możecie się spodziewać aż trzech produkcji. Oto, co będzie można zgarnąć przez 7 dni od 18 listopada, od godz. 17:00:

  • Guild of Dungeoneering
  • KID A MNESIA EXHIBITION
  • Never Alone (Kisima Ingitchuna)

Jak widać, jest hojnie, a od dawna aż tylu gier naraz nie było na Epicu. Pamiętajcie, by w najbliższy czwartek przypisać je do swoich kont, ale nawet jeśli zapomnicie, to na pewno znajdziecie o tym stosowne przypomnienie na naszej stronie.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie