Xbox Game Pass - zmiana miejsca docelowego instalacji

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Launcher Xbox na PC doczeka się ważnych nowości. Mody, zmiana miejsca instalacji i wiele więcej

Xbox Game Pass na PC posiada launcher, któremu przydałoby się jeszcze kilka przydatnych funkcji. Na szczęście pracownicy Microsoftu zapowiedzieli szereg aktualizacji, które znacznie usprawnią platformę.

Co jak co, ale Game Passowi na komputerach osobistych brakuje jeszcze trochę do perfekcji. Na ten moment tak jest, ale sytuacja znacząco powinna się zmienić w nadchodzących tygodniach. Firma „zielonych” wstawiła do sieci poniższe wideo, w którym opisano najważniejsze plany na dalszy rozwój.

Jedną z najlepszych nowości będzie możliwość zmiany miejsca instalacji pobieranych gier. Graczom zostanie oddana do dyspozycji zmiana folderu docelowego, czego wielu oczekiwało od dawna.

Inną z ważnych funkcji, która zostanie wprowadzona w przyszłości, jest wgląd w pliki produkcji, które znalazły się już na Waszych dyskach. Dzięki temu bez problemu powinniście móc m.in. instalować modyfikacje. Aby sprawdzić, które gry wspierają instalację tych fanowskich dodatków, wystarczy wejść do swojej biblioteki. Przy każdej takiej pozycji wyświetli się specjalna ikona.

Powyższe nowości to tylko kilka dodatkowych powodów, by skorzystać z dobrodziejstw usługi Xbox Game Pass. Być może ominęła Was wieść, że jesteście w stanie skorzystać z usługi, wydając jedynie 4 zł. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%