Launcher Xbox na PC doczeka się ważnych nowości. Mody, zmiana miejsca instalacji i wiele więcej

Xbox Game Pass - zmiana miejsca docelowego instalacji
PC

Xbox Game Pass na PC posiada launcher, któremu przydałoby się jeszcze kilka przydatnych funkcji. Na szczęście pracownicy Microsoftu zapowiedzieli szereg aktualizacji, które znacznie usprawnią platformę.

Co jak co, ale Game Passowi na komputerach osobistych brakuje jeszcze trochę do perfekcji. Na ten moment tak jest, ale sytuacja znacząco powinna się zmienić w nadchodzących tygodniach. Firma „zielonych” wstawiła do sieci poniższe wideo, w którym opisano najważniejsze plany na dalszy rozwój.

Jedną z najlepszych nowości będzie możliwość zmiany miejsca instalacji pobieranych gier. Graczom zostanie oddana do dyspozycji zmiana folderu docelowego, czego wielu oczekiwało od dawna.

Inną z ważnych funkcji, która zostanie wprowadzona w przyszłości, jest wgląd w pliki produkcji, które znalazły się już na Waszych dyskach. Dzięki temu bez problemu powinniście móc m.in. instalować modyfikacje. Aby sprawdzić, które gry wspierają instalację tych fanowskich dodatków, wystarczy wejść do swojej biblioteki. Przy każdej takiej pozycji wyświetli się specjalna ikona.

Powyższe nowości to tylko kilka dodatkowych powodów, by skorzystać z dobrodziejstw usługi Xbox Game Pass. Być może ominęła Was wieść, że jesteście w stanie skorzystać z usługi, wydając jedynie 4 zł. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie