Sukces PS5 skomentowany przez szefa Xbox

Ponoć powstają już gry na PS6. Winny katastrofalnie długi czas produkcji
PS5 Xbox Series Xbox Series S

Szef Xbox pogratulował sukcesu w social mediach szefowi PlayStation Studios, jakim jest PS5. Jak widać, bycie bezpośrednią konkurencją nie przeszkadza w uprzejmościach.

Dziś na Twitterze Hermen Hulst opublikował wiadomość, w której zachwala to, jak dobrze poradzili sobie pracownicy PlayStation Studios przez pierwszy rok od premiery konsoli PS5. Tym samym zapowiedział pokazanie kolejnych projektów, które jeszcze nie zostały oficjalnie ogłoszone.

Dziękujemy wszystkim naszym fanom za uczynienie pierwszego roku PS5 tak wyjątkowym. Wasze wsparcie i pasja do gier PlayStation znaczą dla nas bardzo wiele. Nie mogę się doczekać, by pokazać wam więcej z tego, nad czym pracują nasze niesamowite zespoły PlayStation Studios na całym świecie!

– opublikował Hermen Hulst na Twitterze

Nie trzeba było długo czekać, aby na tweeta odpisał sam Phil Spencer, czyli „głowa” jednej z największych konkurencji Japońskiej firmy. Trzeba przyznać, że słowa szefa Xbox są na swój sposób urocze i niesamowicie cieszy mnie fakt, że w dzisiejszych czasach można natrafić na takie szczere uprzejmości.

Zespoły wykonały naprawdę dobrą pracę w trudnych warunkach. Gratulujemy wspaniałego pierwszego roku.

– odpisał Phil Spencer
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie