logo Sony PlayStation (twórcy PS5) i Microsoft Xbox (twórcy Xbox Series X|S)

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Sukces PS5 skomentowany przez szefa Xbox

Szef Xbox pogratulował sukcesu w social mediach szefowi PlayStation Studios, jakim jest PS5. Jak widać, bycie bezpośrednią konkurencją nie przeszkadza w uprzejmościach.

Dziś na Twitterze Hermen Hulst opublikował wiadomość, w której zachwala to, jak dobrze poradzili sobie pracownicy PlayStation Studios przez pierwszy rok od premiery konsoli PS5. Tym samym zapowiedział pokazanie kolejnych projektów, które jeszcze nie zostały oficjalnie ogłoszone.

Dziękujemy wszystkim naszym fanom za uczynienie pierwszego roku PS5 tak wyjątkowym. Wasze wsparcie i pasja do gier PlayStation znaczą dla nas bardzo wiele. Nie mogę się doczekać, by pokazać wam więcej z tego, nad czym pracują nasze niesamowite zespoły PlayStation Studios na całym świecie!

– opublikował Hermen Hulst na Twitterze

Nie trzeba było długo czekać, aby na tweeta odpisał sam Phil Spencer, czyli „głowa” jednej z największych konkurencji Japońskiej firmy. Trzeba przyznać, że słowa szefa Xbox są na swój sposób urocze i niesamowicie cieszy mnie fakt, że w dzisiejszych czasach można natrafić na takie szczere uprzejmości.

Zespoły wykonały naprawdę dobrą pracę w trudnych warunkach. Gratulujemy wspaniałego pierwszego roku.

– odpisał Phil Spencer
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%