DoGRYwka – obfite gameplay’e z Dying Light 2, powrót Vaasa w DLC do FC6 i Kratos wychował Ellie z TLoU
Dziś do sieci trafiły nowe materiały wideo z rozgrywki z Dying Light 2: Stay Human. Zobaczcie w akcji latanie na lotni oraz wiele innych kadrów, w tym te z Lawan odgrywaną przez Rosario Dawson.
Tego wtorku odbywa się premiera DLC Vaas Insanity do Far Cry 6, a w internecie natraficie już na pierwsze bardzo pozytywne recenzje. Wcielcie się w tytułowego bohatera i poznajcie szerzej jego historię. To przedsmak przed zapowiedzianymi dwoma innymi dodatkami, gdzie wrócą pozostali antagoniści z nowszych części.
Odnaleźliśmy też ciekawe połączenie postaci znanych z The Last of Us i God of War. Odpowiada za nie pewien utalentowany artysta, który stworzył kilka grafik prezentujących więź Ellie i Kratosa. Te i pozostałe newsy znajdziecie w zbiorówce poniżej.