DoGRYwka - rozmazany model z Cyberpunk 2077, logo PS Store, mężczyzna z Dying Light 2 zatrzymuje gracza ręką i ma niemiłą minę

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – CP2077 dalej ziemniaczane na PS4, pokaz parkouru i walki w Dying Light 2 i zniżki na PlayStation

Zastanawialiście się może, jak działa Cyberpunk 2077 po aktualizacji 1.3? Tak się składa, że sprawdzono już to i efekt jest… co najmniej interesujący. Wszystko zobaczycie na niedługim, acz treściwym nagraniu.

Dziś Techland powiadomił o zbliżającym się trzecim epizodzie cyklu Dying 2 Know. Tym razem odcinek skupi się na pokazaniu parkouru oraz walki w akcji. Uwaga, zmieniło się miejsce, gdzie będziecie mogli obejrzeć transmisję.

Pojawiła się masa nowych promocji na PS Store i nie tylko. Wraz ze sklepem Eneba przygotowaliśmy specjalny kod rabatowy, z którym będziecie mogli zakupić taniej cały asortyment. To tylko kilka z najciekawszych newsów tego dnia, dlatego sprawdźcie, czy już wszystko przeczytaliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się