Watch Dogs Legion - asasyn

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Assassin’s Creed i Watch Dogs Legion łączą się. Zwiastun oczekiwanego crossoveru

Ubisoft zaprezentowało zwiastun nowego DLC do Watch Dogs Legion. Wcielimy się w nim w członkinię zakonu asasynów z przyszłości.

Niedawno Legion otrzymał duży i udany dodatek. Ubi nie zatrzymuje rozwoju swojej hakerskiej produkcji i przygotowało kolejną pakę zawartości dla graczy. Tym razem szczególnie zadowoleni będą fani… Assassin’s Creed.

Posiadacze przepustki sezonowej już 24 sierpnia będą mogli zagrać jako Darcy, członkini zakonu asasynów z przyszłości. Crossover dwóch marek Ubisoftu był zapowiadany od dawna, a teraz oficjalnie zmierza do graczy.

Darcy, jak nietrudno się domyślić, jest skrytobójczynią i jej ulubionym zajęciem jest przekradanie się za plecy wrogów i wykorzystywanie ukrytego ostrza. Fani skradania w Watch Dogs Legion będą zadowoleni.

Dodatkowo, poza samą bohaterką, do gry trafią dwie nowe misje fabularne oraz wydarzenia rozgrywające się w otwartym świecie. Te będą dostępne dla wszystkich graczy za darmo, nawet jeśli nie mają przepustki sezonowej.

Więc tak, uniwersa dwóch hitowych marek Ubisoftu są oficjalnie połączone. Jestem bardzo ciekaw, czy w przyszłości też doczekamy się podobnych crossoverów.

Poniżej znajdziecie oficjalny zwiastun DLC.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się