Call of Duty Warzone - żołnierze z piątego sezonu z brońmi w cool pozach

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Czekając na CoD: Vanguard, logujcie się do Warzone. Masa nagród czeka

Już jutro rozpocznie się specjalne wydarzenie w Call of Duty: Warzone, którym twórcy gry chcą promować zapowiedziane CoD: Vanguard. Graczy czeka masa zdobyczy i bonusów!

Mowa dokładnie o evencie zatytułowanym Battle of Verdansk – ten rozpocznie się już jutro (19 sierpnia) o godzinie 19:30 czasu polskiego. Co takiego będzie można otrzymać?

Uczestnicy tego wydarzenia zostaną nagrodzeni nowym sprzętem w grze, wliczając w to projekty broni, noży, skórką na motocykl, specjalny zegarek i nie tylko. Spodziewałbym się właśnie przedmiotów z grafik powyżej, jednakże nie zostało to jeszcze potwierdzone. Mimo to, nie pogardziłbym takimi prezentami.

Radzę jednak zalogować się do Call of Duty: Warzone na godzinę przed startem Bitwy o Verdansk. Wtedy będziecie mieli możliwości zdobycia podwójnej liczby punktów doświadczenia. Dotyczy to: broni, profilu i postępu karnetu bojowego. To tak, jakbyście postępy z 2 godzin gry nabili w 1! Aż szkoda nie skorzystać, prawda?

Bardzo podoba mi się forma promowania produkcji z serii Call of Duty. To nie pierwszy raz, gdy w tym Battle Royale można spotkać się z zapowiadaniem innych gier należących do tej samej marki. Taka interaktywna forma połączona z rozdawaniem zawartości na pewno jest korzystna i dla graczy, i dla twórców. Też tak uważacie?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się