Promocje-dnia-PS-Plus
0 komentarzy

Promocje dnia – ekskluzywny rabat na wszystko! PS Plus, doładowanie do PS Store i gry nie tylko na PlayStation

Bank rozbity! Tylko dla naszych czytelników kod rabatowy na cały asortyment na Enebie. Taniej do zgarnięcia PS Plus, doładowanie na PS Store, a także masa gier. Oj jest z czego wybierać.

Nasz dział Promocje proponuje kolejne super okazje. Wszystkie znajdziecie poniżej, a my zwracamy szczególną uwagę na trzy z nich.

WSZYSTKO TANIEJ na Enebie tylko dla naszych czytelników. Promocja trwa do jutra do godziny 10:00

Cóż będę się rozpisywał. Calusienki asortyment z Eneby z naszym kodem jeszcze taniej. Tyczy się to gier, doładowań oraz subskrypcji. Wystarczy wejść z na stronę promocji, ta przekieruje Was na Enebę, a następnie wpisać magiczny kod w koszyku z zakupami. Bach! Zniżka wchodzi. Więcej informacji znajdziecie niżej.

Roczny PS Plus w naprawdę niezłej cenie

Tak jak wyżej napisałem, promocja dotyczy też subskrypcji. 12 okrągłych miesięcy PS Plusa za 178,77. Chętni niech klikają poniżej.

Doładowanie na PS Store również taniej

Nic odkrywczego nie wymyślę, bo wszystko zostało napisane. PS Store to doładowanie, a w promocji biorą udział doładowania. Wniosek: doładowanie 100PLN za 81,40 zł. Deal? Deal.

Wszystkie promocje – akcesoria gamingowe, gry, PS5, laptopy i więcej:

Dajcie znać, czy coś kupiliście!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się