Jest po staremu,
0 komentarzy

Jak działa Cyberpunk 2077 na PS4 po patchu 1.3? Zobaczcie test

Gracz udostępnił materiał, w którym pokazuje jak Cyberpunk 2077 radzi sobie na konsoli PlayStation 4 na długo wyczekiwanej aktualizacji 1.3. Widać progres w utrzymywaniu stabilnej płynności rozgrywki, jednak błędy nadal są nieodłącznym elementem tej wersji sprzętowej.

Cycu1 wrzucił gorące wideo, na którym pokazuje, jak sprawuje się Cyberpunk 2077 na aktualizacji 1.3 na PS4. Wszyscy wiemy, jak gra sobie nie radzi na tym urządzeniu od premiery. Dzisiaj została udostępniona obszerna i ciężka łatka (33 GB na GoGu!), która m.in. poprawia działanie tytułu na wszystkich platformach. Jak to wszystko wyszło? Cóż, widać progres, ale do ideału jeszcze brakuje.

Autor filmiku sprawdza wydajność produkcji w barze Lizzi, podczas jazdy samochodem po mieście oraz gdy porusza się pieszo. Produkcja w większości trzyma stałe 30 klatek na sekundę, jednak są i takie momenty, kiedy te spadają, powodując dyskomfort gry. Ponadto wciąż cały czas pojawiają się doczytujące tekstury (albo w ogóle się one nie doczytują), wyskakują glitche i dzieją się jakieś dziwne zachowania fizyki. Mojego faworyta możecie zobaczyć na zdjęciu głównym tego newsa. Jak to się mówi: „pewne rzeczy nigdy się nie zmieniają”.

My jednak mamy nadzieje, że w końcu zagramy w CP77 (nawet na tych słabszych urządzeniach) bez większych problemów. Trzymamy kciuki za deweloperów!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się