Gracz The Last of Us 2 znalazł smutną ciekawostkę. Abby w roli głównej

The Last of Us 2 - Abby
PS4 PS5

Użytkownik forum Reddit znalazł dość przykrą ciekawostkę w The Last of Us 2. Graczowi udało się odkryć nawiązanie do przeszłości Abby.

W artykule znajdziecie spoilery fabularne.

Naughty Dog lubi dbać o szczegóły w swoich grach. Słynne studio nieraz zaskakiwało fanów nietypowymi ciekawostkami, dbałością o spójność historii i dopracowaniem praktycznie wszystkich elementów swoich wirtualnych światów. Użytkownik forum Reddit podpisujący się pseudonimem yummy486 podzielił się dość trudną do wychwycenia ciekawostką z The Last of Us 2.

Jeśli graliście, zapewne pamiętacie, że Joel zamordował ojca Abby, kiedy odbijał Ellie ze szpitala, co ostatecznie stanowiło bazę dla głównego wątku TLoU2.

W biurze ojca Abby w TLoU2 mogliśmy dostrzec obraz przedstawiający Salt Lake City. Malunek jest dość charakterystyczny i przykuwa wzrok, choć dość łatwo o nim zapomnieć. Jeśli jednak zapadnie Wam w pamięć, zauważycie go później w grze.

Okazuje się, że Abby wyruszyła do biura swojego ojca, aby zabrać obraz jako pamiątkę po zmarłym rodzicu. Znajdziemy go w jej pokoju w Seattle.

Co więcej, gdybyście pomyśleli, że to przypadek, w grze da się znaleźć szczegół, który potwierdza, że ciekawostka to sprawka Naughty Dog. Jeśli wybierzemy się do biura ojca Abby jako Ellie, zauważymy, że obraz zniknął.

The Last of Us 2 - ciekawostka z obrazem 1
Źródło: Reddit

To drobnostka, która umknie wielu graczom. Niemniej służy ona budowaniu immersji i wiarygodności opowieści. Gracze nadal odkrywają takie smaczki w TLoU2 i myślę, że w grze jest ich dużo więcej.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie