Battlefield 2042 - Irish

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

EA pokazuje niedługi, ale treściwy gameplay z BF2042. Poznajcie Irisha

W sieci pojawił się zupełnie nowy gameplay z Battlefield 2042. Electronic Arts zaprezentowało Irisha i zestaw jego umiejętności.

Niedawno EA zaprezentowało graczom krótkometrażowy film z BF2042. Fani serii mogli znaleźć w nim znajomą twarz, a mianowicie Irisha z kampanii BF4. Bohater będzie jednym z grywalnych operatorów w nowej odsłonie serii i właśnie zaprezentowano gameplay z jego udziałem.

Na stronie EA pojawiły się również informacje o operatorze. Podobnie jak każda inna postać w grze, ma on kilka cech szczególnych, z którymi warto się zapoznać.

Irish posiada specjalną umiejętność, System Umocnień. Dzięki niej może chronić się przed pociskami i ładunkami wybuchowymi. Dodatkowo jego zdolność Weteran pozwala mu na zwiększenie swojego pancerza i premii za pokonanych wrogów.

Kimble „Irish” Graves to urodzony przywódca, dowódca specjalistów na pokładzie Exodusu. Pochodzi z Brooklynu w Nowym Jorku, a jego naturalne zdolności przywódcze i bojowe pomagają mu bronić bezpaństwowców. Ten wprawny inżynier, który jako były marine doświadczył okropieństw wojny, oddany jest ochronie zarówno swojej drużyny, jak i tych, którzy nie są w stanie walczyć sami.

Historia Irisha

Wkrótce powinniśmy poznać kolejnych operatorów z Battlefield 2042 na podobnych materiałach. Obserwujcie nas, bo z pewnością się nimi podzielimy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się