Dying Light - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Jeszcze świeża aktualizacja Dying Light, a w niej zapowiedź DL2 i parę nowości

Techland udostępnił nową, niemałą aktualizację do Dying Light. Wprowadza ona kilka miłych nowości, a także mini-zapowiedź DL2.

Techland się nie ociąga. Słynne studio wciąż przygotowuje DL2 i co rusz udostępnia nowe informacje o grze, ale pierwsze DL nie idzie w odstawkę. Gra nadal jest rozwijana, co jakiś czas otrzymuje DLC, a to jeszcze nie wszystko.

Udostępniono właśnie patch 1.29. O dziwo, znajdziemy w nim nie tylko poprawki błędów. Techland zadbał o kilka ciekawszych nowości.

Oto rzeczy, które wprowadza aktualizacja 1.29 do Dying Light:

  • Nowe bronie
  • Nowe plany wytwarzania
  • Nieokreślony typ wydarzeń w świecie gry
  • Zaktualizowana sekcja DLC
  • Pomniejsze poprawki błędów

Aktualizacja powinna być już też dostępna na wszystkich platformach.

Szczegółowa lista nowych broni i planów na razie pozostaje nieznana. Podobnie ze zmianami w sekcji DLC i świeżym eventem. Niemniej gracze odnaleźli już pewną ciekawostkę, którą również przemycono w aktualizacji.

Na jednym z budynków znajdziemy wielki plakat nawiązujący do cyklicznych transmisji Techlandu. Wydarzenia zapowiadające Dying Light 2 są coraz szerzej promowane. Nie tylko w świecie rzeczywistym.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się