Dying Light 2 - parkur - gracz goni za przeciwnikiem skacząc z dużej wysokości wśród drewnianych mostków

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Znamy datę kolejnego pokazu Dying Light 2. Tym razem tematem parkour i walka

Techland zapowiedział kolejny odcinek Dying 2 Know – cyklu, w którym prezentowane są nowości z gry Dying Light 2 Stay Human. Zapowiedziana transmisja odbędzie się w ramach zbliżającej się imprezy Gamescom.

A mówiąc dokładniej, przygotujcie się na 26 sierpnia (czwartek), na godzinę 20:00. Uwaga, tym razem livestream będzie można obejrzeć na Twitchu zagranicznego IGN-u. Poniżej możecie zobaczyć zapowiedź, która dziś trafiła do sieci.

Jak widać, Dying 2 Know tym razem skupi się na dwóch kluczowych mechanikach dla serii Dying Light. Mam na myśli parkour oraz walkę. Już nie mogę się doczekać, aby zobaczyć tego więcej w akcji. Całe szczęście, że i tym razem zobaczymy nowy gameplay, dlatego tym bardziej jest na co czekać.

Być może przegapiliście moje omówienie poprzedniego pokazu. Podczas drugiego epizodu D2K oprócz fragmentu rozgrywki zaprezentowano wkład wielu najróżniejszych pracowników w rozwój Dying Light 2. Gorąco zachęcam nadrobić zaległości, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście. Wymieniony artykuł znajdziecie w tym miejscu.

Nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać premiery gry. Ta odbędzie się 7 grudnia 2021 roku. Grę będziecie mogli zakupić na PC, Xbox One, Xbox Series X|S, PS4 i PS5.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się