Różowy kontroler z Rachet i Clanka do PlayStation 5
0 komentarzy

Odjechane fanowskie kontrolery do PlayStation 5. Kolorystyczny oczopląs

Artysta udostępnił na Twitterze kilkanaście fanowskich wizji okładek pudełek i alternatywnego malowania dla kontrolerów PlayStation 5. Wszystko oczywiście utrzymane w tematyce gier. Kolekcja robi wrażenie.

Na Twitterze grafik wrzucił zdjęcia prezentujące alternatywne okładki pudełek z różnych gier, a także specjalne malowanie dla kontrolerów PlayStation 5. Oczywiście wszystkie pomysły są fana, więc nie spodziewajmy się oficjalnej dystrybucji takowych edycji przez Sony. Alternatywne wersje cechuje minimalizm, a jednocześnie starannie dobrana kolorystyka danych gier.

Koniecznie zerknijcie na profil twórcy, bo nie wyróżniłem wszystkich jego pomysłów. Najbardziej podobają mi się wersje z Death Stranding oraz Ghost of Tsushima. Pomimo utrzymanego minimalizmu, oba pomysły prezentują się spójnie i klimatycznie. Chyba nie muszę wspominać, że kolorystyka stara się nawiązywać do motywu przewodniego oryginalnych kolorów? Również sylwetki na kontrolerach wyglądają świetnie, czego nie można napisać o np. Demon’s Souls.

Skoro już jesteśmy przy odjechanych projektach, warto wspomnieć o tym, co zaprezentował niedawno Microsoft. Jeśli nie mieliście okazji zobaczyć unikalnej (tym razem oficjalnej) alternatywnej wersji konsoli Xbox Series X, to zachęcam sprawdzić. Zieloni przygotowali limitowane urządzenie utrzymane w motywie nadchodzącego Psychonauts 2. Co ciekawe, konsola dostała swego rodzaju „nakrycie głowy”. Zresztą zobaczcie sami.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się