Mężczyzna z bronią w ręku opiera się o mur
0 komentarzy

Tagi:

Survival, horror oraz I wojna światowa. To musi się udać! Oto mroczny CONSCRIPT

CONSCRIPT to nietypowa produkcja łącząca mechaniki starych horrorów w spójną całość. Grę dopełnia ponura pixel-artowa oprawa. Jest dostępne demo.

Na platformie Steam pojawiła się bardzo ciekawa i nietypowa gra survival horror. Chodzi o CONSCRIPT, czyli pixel-artową izometryczną strzelankę, w której akcja rozgrywa się podczas trwania I wojny światowej. Główny bohater pragnie odnaleźć brata na polach Bitwy pod Verdun. Obecnie premiera jest planowana na 2022 rok na PC. Demo gry możecie pobrać tutaj. Warto wspomnieć, że tytuł tworzy jedna osoba.

CONSCRIPT pozwoli ukończyć grę wielokrotnie, oferując szereg ustawień i modyfikatorów rozgrywki, a także różne zakończenia. Niezła opcja dla speedrunerów oraz fanów odnajdowania nieodkrytej zawartości. Ponadto w produkcji napotkamy wielu różnorodnych żywych wrogów, ale także niepokojące nadnaturalne zjawy. Całość będzie dopełniać klimatyczna grafika oraz ścieżka dźwiękowa, które zbudują ciężką i ponurą atmosferę.

Tytuł ma łączyć wiele mechanik starych horrorów, oferując przy tym unikalne i spójne doświadczenie. Już teraz możemy zobaczyć, że ekwipunek bohatera wzorowany jest na tym znanym z serii Resident Evil. To samo tyczy się zdjęć przedstawiających zamknięte drzwi, podobnie jak w pierwszym RE. Na razie CONSCRIPT zachęca i wyróżnia się na tle innych pixel-artowych gier.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się