Crysis 2 - protagonista

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Crysis 2 Remastered na rozgrywce z PS5. Jest płynnie, ale czy dużo ładniej?

W sieci pojawił się gameplay z działającego na PS5 Crysis 2 Remastered. Odświeżony FPS prezentuje się zaskakująco dobrze i działa przyzwoicie.

Fani serii Crysis wyczekują premiery remasterów, a Crytek chętnie dzieli się nowymi materiałami z odświeżeń. Digital Foundry miało okazję porozmawiać z deweloperami o projektach i przy okazji zgarnęło gameplay z Crysis 2 Remastered w wersji na PS5.

W sieci pojawił się materiał, w którym twórcy opowiadają o produkcji, a rozmowy przeplatane są urywkami rozgrywki. Nie ma ich bardzo wielu, ale jeśli chcecie zobaczyć pierwsze fragmenty gameplay’u z remastera drugiego Crysisa, to na razie jedyna taka okazja.

Trzeba przyznać, że twórcy się postarali. Remaster prezentuje się bardzo przyzwoicie. Zdaje się też, że działa całkiem dobrze na konsoli nowej generacji. W tym miejscu trzeba przypomnieć, że remaster pierwszego Crysisa miał problemy na PS4 i XOne. Na szczęście moc PS5 i Xbox Series zdaje się być wystarczająca dla odświeżeń.

Jeśli chcecie zobaczyć pierwsze porównanie Crysis Remastered Trilogy na XSX z wersją na X360, znajdziecie je w tym artykule. Premierę remasterów przewidziano na jesień bieżącego roku, choć termin ten może ulec zmianie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się