Cyberpunk 2077 aktualizacja 1.3 - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Aktualizacja 1.3 i DLC do Cyberpunk 2077 już dostępne. Szykujcie sporo miejsca na dysku

Aktualizacja 1.3 jest już dostępna dla graczy Cyberpunk 2077 na wszystkich platformach. Redzi przygotowali całą masę poprawek i małe DLC.

Nowa aktualizacja Cyberpunka bierze się za kolejne błędy, które irytowały graczy. Poprawiono ogrom niedoskonałości i jeśli męczyły Was jakieś błędy, istnieje całkiem spora szansa, że już zniknęły z gry. Oczywiście nie ma na to gwarancji, ale zmian i tak jest sporo.

Dodatkowo Redzi zajęli się poprawą płynności gry. Ta powinna działać lepiej na konsolach poprzedniej generacji oraz mniej wydajnych komputerach osobistych.

Warto też wspomnieć, że do gry trafiło pierwsze, skromne, ale zawsze DLC. Wprowadza ono nowy pojazd, skórkę dla Johnny’ego Silverhanda oraz specjalną kurtkę. Małe rzeczy, ale cieszą.

Aktualizacja 1.3 do Cyberpunk 2077 jest już dostępna na wszystkich platformach. Gracze PC donoszą, że łatka zajmuje ponad 30 GB. Nie mamy jeszcze pewności, jak sytuacja wygląda na konsolach. Nie zmienia to jednak faktu, że patch jest ogromny i warto się na niego przygotować.

Pełną listę zmian i nowości w aktualizacji 1.3 znajdziecie w tym artykule. Jeśli chcecie przejrzeć wszystkie, szykujcie się na bardzo długą lekturę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się