piłkarz z UFL, logo PS Plus, które na rok jest na promocji z okazji Black Friday, Geralt Wiedźmin od z gry od CD Projekt RED

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – promocje na Black Friday, zapowiedź pokazu z UFL, a CD Projekt niebawem zacznie nowe gry

Dziś mamy Black Friday, czyli ten jeden dzień w roku, kiedy gracze mają szanse na najlepsze oferty. Przykładowo jesteście w stanie dorwać PS Plus na 12 miesięcy za jedynie 159 zł. Spieszcie się, ponieważ wiele ofert jest ograniczonych czasowo lub do ilości sztuk.

Strikerz Inc. nareszcie zapowiedziało, kiedy pokaże pierwszy materiał z rozgrywki UFL. To jedna z najbardziej wyczekiwanych gier piłkarskich, choć do teraz nie wiadomo za wiele na temat produkcji. Premiera wideo odbędzie się na początku 2022 roku, w styczniu.

Adam Kiciński, jeden z najważniejszych przedstawicieli zarządu CD Projektu, podzielił się ze światem informacjami na temat dalszych planów grupy kapitałowej. Dowiedzieliśmy się m.in, że już w 2022 roku firma rozpocznie prace nad kolejną produkcją AAA. Te i pozostałe newsy tego dnia znajdziecie w składance poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%