DoGRYwka – promocje na Black Friday, zapowiedź pokazu z UFL, a CD Projekt niebawem zacznie nowe gry

piłkarz z UFL, logo PS Plus, które na rok jest na promocji z okazji Black Friday, Geralt Wiedźmin od z gry od CD Projekt RED
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Dziś mamy Black Friday, czyli ten jeden dzień w roku, kiedy gracze mają szanse na najlepsze oferty. Przykładowo jesteście w stanie dorwać PS Plus na 12 miesięcy za jedynie 159 zł. Spieszcie się, ponieważ wiele ofert jest ograniczonych czasowo lub do ilości sztuk.

Strikerz Inc. nareszcie zapowiedziało, kiedy pokaże pierwszy materiał z rozgrywki UFL. To jedna z najbardziej wyczekiwanych gier piłkarskich, choć do teraz nie wiadomo za wiele na temat produkcji. Premiera wideo odbędzie się na początku 2022 roku, w styczniu.

Adam Kiciński, jeden z najważniejszych przedstawicieli zarządu CD Projektu, podzielił się ze światem informacjami na temat dalszych planów grupy kapitałowej. Dowiedzieliśmy się m.in, że już w 2022 roku firma rozpocznie prace nad kolejną produkcją AAA. Te i pozostałe newsy tego dnia znajdziecie w składance poniżej.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie