Wracajcie do PES 2021. Konami rozdaje prezenty i komentuje sprawę eFootball 2022

Konami - PES 2021 - PG
Mobile PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Konami kolejny raz przeprasza swoich fanów za stan premierowy eFootball 2022. Firma z tego powodu rozdaje prezenty do poprzedniej odsłony tego piłkarskiego cyklu. Zaktualizowano także plany wydawania kolejnych patchy.

Twórcy gry poinformowali na Twitterze o szeregu zbliżających się wydarzeń. Każdy gracz, który ukończy samouczek w w PES 2021 do 2 grudnia do godziny 3:00 czasu polskiego, otrzyma 4000 000 GP. Obecnie jest także przygotowywana specjalna aktualizacja o numerze v5.6.0, która wprowadzi uaktualnienie „drużyn, niektórych ekranów i innych danych związanych z nowym sezonem piłkarskich.”

Oprócz tego w przyszłości mają pojawić się patche dostosowane do wydarzeń sezonowych mających miejsce na scenie piłki nożnej. Na ten moment nie wiadomo, kiedy dokładnie zostanie wydany zapowiedziany patch, jednakże sam fakt jego zapowiedzenia, a także wymieniona waluta, to dobre powody, by powrócić do PES 2021.

Niestety, Konami nie skomentowało w dalszym ciągu sprawy ewentualnie usuniętego wydania eFootball 2022 tworzonego z myślą o Android i iOS. Być może firma rzeczywiście chce „po cichu” anulować te plany, dlatego w dalszym ciągu nie ma jednoznacznych informacji w tej sprawie. Na szczęście gigant branży growej podtrzymuje wieści o tym, że oczekiwany wielki update do najnowszej produkcji z piłkarzami trafi planowo na wiosnę 2022.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie