Wiedźmin Geralt z Rivii

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Wiedźmin 4 lub inna duża gra CD Projektu jest już blisko startu produkcji

Wiedźmin 4 i/lub kontynuacja Cyberpunka mogą być już w drodze. CD Projekt wkrótce rozpocznie produkcję kolejnych dużych tytułów.

Potwierdził to prezes spółki, Adam Kiciński. Wspomniał, że w przyszłym roku rozpocznie się równoległa produkcja dużych, wysokobudżetowych projektów. Mają należeć do najważniejszych marek firmy, a więc Cyberpunka i Wiedźmina.

Obecnie skupiamy się na naszych dwóch franczyzach. Obie mają potężny potencjał, dlatego jednym z naszych strategicznych celów jest rozpoczęcie równoległej pracy nad projektami AAA w ramach posiadanych IP, co ma się wydarzyć już w przyszłym roku.

– powiedział Adam Kiciński w rozmowie z Rzeczpospolitą

To, że Wiedźmin 4 jest w planach nie powinno absolutnie nikogo dziwić. Wiemy, że Redzi szykują się do tworzenia kolejnych gier RPG, na co wskazują opublikowane niedawno oferty pracy. Natomiast nie wiemy, czy Cyberpunk otrzyma kolejną dużą grę RPG, czy jednak marka powróci w nieco innej formie.

Dodatkowo CD Projekt przygotowuje nie tylko duże gry. Wiemy, że przejęte niedawno przez spółkę studio The Molasses Flood tworzy mniejszy tytuł osadzony w jednej z posiadanych przez CD Projekt marek. O tej produkcji również wiadomo niewiele poza tym, że powstaje od niedawna.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 63 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible49%