Najlepsze promocje dla gracza z okazji Black Friday [PRZEGLĄD]

Black Friday oferty - Xbox Series S, PS Plus na rok, PS5
Newsy PC PS5 Switch Xbox Series S

Dziś jest Black Friday, czyli ten wyjątkowy dzień w roku z często najlepszymi promocjami dla graczy. Oto najlepsze oferty, które pozwolą Wam zaoszczędzić często nawet kilkadziesiąt-kilkaset złotych.

Uwaga – Black Friday to specjalne wydarzenie, któremu towarzyszy istny szał zakupowy. Ceny i oferty obowiązują zawarte w tym tekście obowiązują w momencie publikacji.


Na pierwszy ogień idą konsole, a konkretnie dwa zestawy z PS5 (zamówienia telefoniczne) oraz Xbox Series S i Nintendo Switch Lite. Bez sprzętu do grania ciężko grać w jakiekolwiek produkcje, a w tych cenach to tylko warto się zaopatrzyć w te gamingowe maszyny. W zestawach z PS5 znajdziecie dodatkowe akcesoria, które zawsze można odsprzedać, jeśli ich nie potrzebujecie. To pozwoli Wam jeszcze więcej zaoszczędzić.

No dobrze, konsola już jest, ale przydałby się też jakiś ekran, do którego się ją podłączy, jeśli wybrało się akurat sprzęt stacjonarny. Idealnie do tego nada się telewizor z obsługą 120 FPS-ów, które często wspierają next-geny. Świetnym wyborem będzie telewizor LG OLED55B13LA, który wspiera tak wysokie odświeżanie obrazu.

Graczom PlayStation na pewno przyda się tani PS Plus. 159 zł za 12 miesięcy to niezwykle niska cena, a taką ofertę posiada aktualnie m.in. RTV Euro AGD. Szkoda byłoby przegapić tę okazję.

Tak się składa, że w samym PS Store również trwa wyprzedaż z okazji Black Friday. Jest świetny sposób, aby zakupić jeszcze taniej Wasze upragnione gry. Wystarczy skorzystać ze specjalnego kodu rabatowego i zakupić doładowanie PSN w sklepie Eneba. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

A Wy nabyliście coś ciekawego w promocyjnej cenie? Koniecznie dajcie znać w komentarzach, a może w ten sposób komuś pomożecie.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie