Wiemy, jakie gry zmierzają na Xbox. Przedwczesny wyciek wersji demo

Microsoft Xbox Series - logo
Xbox Series Xbox Series S XOne

Gry, które zmierzają na konsole Xbox wyciekły przedwcześnie. Co ciekawe, źródłem przecieku jest oficjalny sklep. Dzięki temu możemy zapoznać się z wieloma ciekawymi tytułami.

Miała być niespodzianka, a jej nie będzie. Dzięki, Xbox Store!

Dema gier wyciekły przez Xbox Store

Najpierw nowe dema gier zmierzających na konsole od Microsoftu dostrzegł jeden z użytkowników Reddita. Poinformował on o tym, że przedwcześnie pojawiły się tam karty dwóch tytułów: Nobody Saves the World i Mind Scanners. Pierwsza jest ciekawym action RPG od twórców Guacamelee, drugi zaś to… dystopijny, futurystyczny symulator psychologa.

Obydwa tytułu miały najpewniej zostać pokazane na nadchodzącym The Game Awards. Zgodnie z tradycją, w trakcie wydarzenia ogłaszane są nowe gry, których dema dostępne są do pobrania praktycznie od razu. Niespodzianki nie ma, bo Xbox wszystko zepsuł… no, to może za mocne słowo, ale wiemy przynajmniej, w jakich gier dema zagramy już niedługo. Reszta internautów poszła tym tropem i natrafiła na jeszcze więcej zbyt wcześnie pokazanych tytułów.

Poniżej całkowita lista znanych do tej pory dem z The Game Awards:

Nie będę ukrywał, że praktycznie każda pozycja jest grą indie, ale parę zapowiada się naprawdę ciekawie. Przykładowe Mind Scanners wygląda jak fajne podejście do psychologicznego thrillera, natomiast Space Boat to kuriozalna opowieść o kocie, który szuka w kosmosie złodzieja biżuterii. Do tego mamy również Outbreak: Contagious Memories, czyli nowoczesne podejście do horrorów z lat 90. i sympatyczne RaccooVenture dla fanów platformówek w starym stylu. Zgaduję, że niedługo pojawi się jeszcze więcej dem, które przedwcześnie znajdą uważni gracze.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie