Nie jesteście zadowoleni grafiką GTA The Trilogy The Definitive Edition? Moder ma na to rozwiązanie

Nie jesteście zadowoleni grafiką GTA The Trilogy The Definitive Edition? Moder ma na to rozwiązanie
PC

GTA The Trilogy The Definitive Edition odświeża starsze gry, ale nie na tyle, aby zadowolić wszystkich fanów. Moder stworzył paczkę tekstur do GTA San Andreas w 4K.

To naprawdę znaczne usprawnienie, które powinno znajdować się w grze od samego początku.

GTA The Trilogy The Definitive Edition z teksturami 4K

Nie da się ukryć, że odświeżone wydanie klasycznych odsłon serii GTA nie imponuja grafiką. Jasne, zmian jest sporo, a wszystkie trzy części pakietu mają nawet nieco inny styl graficzny. Problem w tym, że wiele elementów remastera nie imponuje.

Na szczęście po to mamy moderów. Ci docierają tam, gdzie deweloperzy ledwie tylko zajrzeli, wzbogacając produkcję o wiele nowych tekstur i graficznych poprawek. Zaledwie przed paroma dniami pisaliśmy o całym zestawie tekstur w wysokiej rozdzielczości – artykuł znajdziecie w tym miejscu.

Źródło: Nexus Mods

Teraz jeden z moderów skupił się na poprawie wyglądu samego San Andreas. Jego paczka tekstur waży aż 2 GB i szczerze mówiąc powinna onieśmielać nawet samo Groove Street Games. W pierwszej wersji tego moda znajdziemy około 85 kompletnie nowych tekstur, ale także dodatkowe poprawi do istniejących. Patrząc na screeny, zwrócimy uwagę na praktycznie całe podłoże – kamienie, skały, drogi, ulice, chodniki i wiele więcej elementów wygląda teraz tak, jak na grę z 2021 roku przystało.

Twórca twierdzi, że aż 90 proc. wszystkich tekstur jest w rozdzielczości 4K. Imponujące, tym bardziej że w przygotowaniu są kolejne wersji modyfikacji. Tę pobierzecie z tego miejsca.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie