Cyberpunk 2077 - V i Johnny Silverhand

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Co się dzieje z Cyberpunkiem 2077? Prezes CD Projektu o dużej aktualizacji i dodatku

Cyberpunk 2077 ostatnio rozwija się trochę po cichu. Prezes CD Projektu, Adam Kiciński, opowiedział o tym, co aktualnie dzieje się z produkcją.

Jeśli chodzi o kolejne poprawki, w tym roku możemy o nich zapomnieć. W pierwszym kwartale 2022 roku zadebiutuje next-genowa wersja gry, a razem z nią otrzymamy duży patch 1.5. Przypomnę, że ostatnia aktualizacja Cyberpunka ukazała się we wrześniu.

W tym roku nie będziemy już wypuszczać aktualizacji do gry. Intensywnie pracujemy nad wersją na najnowszą generację konsol, która zostanie wydana w pierwszym kwartale 2022 r. wraz z dużą aktualizacją – patchem 1.5.

– powiedział Adam Kiciński w rozmowie z Rzeczpospolitą

Kiciński odniósł się też do pierwszego dodatku do Cyberpunka 2077. Ten znajduje się w produkcji i stale zwiększa się liczba deweloperów, którzy go rozwijają.

Obecnie zatrudniamy w grupie ponad 1200 osób. W studiach CD Projekt Red jest około 660 deweloperów – niespełna jedna trzecia z nich zajmuje się pracami nad aktualizacjami i wersją next-genową Cyberpunka 2077.

Z każdym miesiącem coraz więcej osób pracuje nad pierwszym dodatkiem do Cyberpunka. (…)

Obecnie Cyberpunk 2077 nie jest już tak krytykowany, jak w okolicach premiery. Co więcej, gra niedawno zebrała wiele pozytywnych ocen od graczy, którzy docenili nowe poprawki i samą rozgrywkę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%