Taki remake Need for Speed Underground 2 fani przyjęliby z otwartymi ramionami

need for speed underground 2 remake (2)
PC PS2 X360

Seria Need For Speed w oczach wiernych fanów stacza się po równi pochyłej. Jeden z nich postanowił stworzyć zwiastun potencjalnego remaku Need for Speed Underground 2.

To jest tak świetnie, że EA po prostu musi kiedyś odświeżyć legendę!

Remake Need for Speed Underground 2 oczami fana

Entuzjaści serii NFS raczej nie mają w ostatnich latach zbyt wielu powodów do radości. Seria, owszem, jest kontynuowana, ale jakby po drodze nowi twórcy zatracili ducha oryginału. Wciąż możemy brać udział w ulicznych wyścigach w nowoczesnych samochodach, ale… coś tu po prostu nie działa.

Z pewnością jednak uważają tak fani. Choć ostatnia odsłona zatytułowana „Heat” okazała się całkiem niezła, daleko jej do legend pokroju Most Wanted czy Underground 2. No właśnie – te dwie części są często wymieniane przez fanów jako „najlepsze”.

Dlatego też jeden z nich postanowił stworzyć swój własny zwiastun gry, gdyby ta doczekała się pełnoprawnego remake’u. Wystarczy rzut oka na poniższe wideo i w zasadzie nostalgia uderza nas jak obuch. Nieśmiertelne „Riders on the Storm” w nowej wersji, klimatyczne ulice Baywiev i genialna końcówka inspirowana filmami Szybcy i Wściekli, która oddaje hołd innym genialnym częściom NFS.

Czy EA kiedykolwiek odważyłoby się powrócić do jednej z najlepszych odsłon? Bardzo możliwe. W końcu firma ochoczo zabrała się za „odrestaurowywanie” klasyków pokroju Dead Space, Mass Effect czy KOTOR.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie