UFL - piłkarze wchodzą na boisko

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Wiemy, kiedy zobaczymy rozgrywkę z UFL

Po wielu miesiącach oczekiwania twórcy gry UFL w końcu zapowiedzieli pokazanie pierwszego gameplay’u ze swojej produkcji. Niestety, nie stanie się to jeszcze w tym roku, choć długo nie będzie trzeba czekać.

Strikerz Inc. podzieliło się dziś poniższym tweetem, w którym informuje o pokazaniu materiału z rozgrywki UFL już w styczniu 2022 roku. Oznacza to, że za nieco ponad miesiąc zobaczycie, jak wyglądają piłkarze w akcji. Do tej pory zaprezentowano jedynie modele ze zbliżeniem na twarze i trzeba przyznać, że te prezentują się niesamowicie.

Niestety, choć na ten moment nie pokazano za wiele, nawet niewiadomą pozostają szczegóły odnośnie dostępnych w grze trybów. Trzeba jednak przyznać, że w tej niezwykle tajemniczej kampanii marketingowej jest jakiś sposób. Sądząc po zainteresowaniu produkcją w sieci, jednak musi to być dobry pomysł.

UFL może powalczyć o największy kawałek tortu na scenie gier wideo poświęconych tematyce piłki nożnej. Obecnie te największe poświęcone w głównej mierze „bieganiu po boisku” to FIFA 22 i eFootball 2022. Ten drugi tytuł miał fatalny start kilka ładnych tygodni temu, choć Konami zapowiedziało już stosowne poprawki. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%