Wiemy, kiedy zobaczymy rozgrywkę z UFL

UFL - piłkarze wchodzą na boisko
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Po wielu miesiącach oczekiwania twórcy gry UFL w końcu zapowiedzieli pokazanie pierwszego gameplay’u ze swojej produkcji. Niestety, nie stanie się to jeszcze w tym roku, choć długo nie będzie trzeba czekać.

Strikerz Inc. podzieliło się dziś poniższym tweetem, w którym informuje o pokazaniu materiału z rozgrywki UFL już w styczniu 2022 roku. Oznacza to, że za nieco ponad miesiąc zobaczycie, jak wyglądają piłkarze w akcji. Do tej pory zaprezentowano jedynie modele ze zbliżeniem na twarze i trzeba przyznać, że te prezentują się niesamowicie.

Niestety, choć na ten moment nie pokazano za wiele, nawet niewiadomą pozostają szczegóły odnośnie dostępnych w grze trybów. Trzeba jednak przyznać, że w tej niezwykle tajemniczej kampanii marketingowej jest jakiś sposób. Sądząc po zainteresowaniu produkcją w sieci, jednak musi to być dobry pomysł.

UFL może powalczyć o największy kawałek tortu na scenie gier wideo poświęconych tematyce piłki nożnej. Obecnie te największe poświęcone w głównej mierze „bieganiu po boisku” to FIFA 22 i eFootball 2022. Ten drugi tytuł miał fatalny start kilka ładnych tygodni temu, choć Konami zapowiedziało już stosowne poprawki. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie