Dark Souls - potwór z intra gry

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Reżyser „najlepszej gry w historii” skomentował otrzymanie nagrody

Niedawno Dark Souls zostało wyróżnione jako „najlepsza gra w historii” w trakcie Golden Joystick Awards 2021. Do faktu otrzymania tak ważnej nagrody odniósł się sam Hidetaka Miyazaki.

Deweloper podziękował współpracownikom, wydawcy oraz oczywiście graczom. Miyazaki napisał, że otrzymanie takiego wyróżnienia jest wielkim zaszczytem i obiecał także, że dalej będzie tworzył warte uwagi tytuły.

Bardzo dziękuję za to wspaniałe wyróżnienie. Wciąż nie mogę w to uwierzyć, ale czuję, że to wielki zaszczyt, że zostaliśmy wybrani przez graczy spośród wybitnych nominowanych.

Chciałbym podziękować From Software, Namco Bandai Entertainment i wszystkim, którzy pracowali nad rozwojem gry w tamtym czasie, współpracowali z nami i wspierali nas, ale przede wszystkim chciałbym podziękować wszystkim graczom, którzy grali i wspierali grę. Dziękuję bardzo. (…)

Będziemy nadal tworzyć ciekawe i warte uwagi gry. Mamy nadzieję, że będą Państwo na nie czekać z niecierpliwością. Bardzo dziękujemy za wsparcie!

– napisał Hidetaka Miyazaki
Źródło: Yahoo Japan

Najlepsza gra w historii to bardzo mocne wyróżnienie. Wielu graczy, w tym sporo naszych Czytelników, nie zgodziło się z wygraną Dark Souls. Przypomnę w tym miejscu, że gra została wybrana przez graczy. Zadecydowała więc większość, choć oczywiście wszystko jest kwestią gustu. Nagroda ta to bardziej uhonorowanie tytułu, który zdobył najwięcej serc fanów z całego świata.

Pełną listę zwycięzców Golden Joystick Awards 2021 znajdziecie w tym artykule.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

3
Rated 3 out of 5
3 out of 5 stars (based on 60 reviews)
Excellent45%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible48%