Reżyser „najlepszej gry w historii” skomentował otrzymanie nagrody

Dark Souls - potwór z intra gry
PC PS3 PS4 PS5 Switch X360 Xbox Series Xbox Series S XOne

Niedawno Dark Souls zostało wyróżnione jako „najlepsza gra w historii” w trakcie Golden Joystick Awards 2021. Do faktu otrzymania tak ważnej nagrody odniósł się sam Hidetaka Miyazaki.

Deweloper podziękował współpracownikom, wydawcy oraz oczywiście graczom. Miyazaki napisał, że otrzymanie takiego wyróżnienia jest wielkim zaszczytem i obiecał także, że dalej będzie tworzył warte uwagi tytuły.

Bardzo dziękuję za to wspaniałe wyróżnienie. Wciąż nie mogę w to uwierzyć, ale czuję, że to wielki zaszczyt, że zostaliśmy wybrani przez graczy spośród wybitnych nominowanych.

Chciałbym podziękować From Software, Namco Bandai Entertainment i wszystkim, którzy pracowali nad rozwojem gry w tamtym czasie, współpracowali z nami i wspierali nas, ale przede wszystkim chciałbym podziękować wszystkim graczom, którzy grali i wspierali grę. Dziękuję bardzo. (…)

Będziemy nadal tworzyć ciekawe i warte uwagi gry. Mamy nadzieję, że będą Państwo na nie czekać z niecierpliwością. Bardzo dziękujemy za wsparcie!

– napisał Hidetaka Miyazaki
Źródło: Yahoo Japan

Najlepsza gra w historii to bardzo mocne wyróżnienie. Wielu graczy, w tym sporo naszych Czytelników, nie zgodziło się z wygraną Dark Souls. Przypomnę w tym miejscu, że gra została wybrana przez graczy. Zadecydowała więc większość, choć oczywiście wszystko jest kwestią gustu. Nagroda ta to bardziej uhonorowanie tytułu, który zdobył najwięcej serc fanów z całego świata.

Pełną listę zwycięzców Golden Joystick Awards 2021 znajdziecie w tym artykule.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie