Z tym modem do Wiedźmina 3 powalczycie z każdym jak równy z równym

Wiedźmin 3 Dziki Gon - Geralt walczy z żołnierzami
PC

Wiedźmin 3: Dziki Gon wykorzystuje tzw. upscalling poziomu wrogów, czyli podnosi ich level do levelu gracza. Zdarzają się jednak przeciwnicy, którzy i tak są znacznie silniejsi od Geralta. Z tym modem zażegnacie takie sytuacje.

TrickArrant, autor tego fanowskiego dodatku, wpadł na pomysł, aby pomóc osobom chcącym po prostu móc eksplorować grę bez najmniejszych przeszkód. Często to właśnie zbyt silni oponenci stają na przeszkodzie w takich sytuacjach. Po instalacji tej modyfikacji poziom każdego z nich zrówna się z tym naszej postaci, co sprawi, że cała rozgrywka zawsze powinna być tak samo trudnym wyzwaniem.

Sam pamiętam, jak kilka lat temu po rozpoczęciu przygody z grą Wiedźmin 3: Dziki Gon miałem nieprzyjemne spotkanie z Leszym. Przeciwnik był na znacznie wyższym poziomie ode mnie i nie pozwolił mi przejść obok niego. Jego niezadowolenie z zobaczenia mojej osoby było tak spore, że w kilka sekund wysłał mnie w zaświaty.

Consistent Enemy Levels (Enemy Downscaling) możecie pobrać stąd.

Świetnie powinien się z tym modem łączyć inny, o którym niedawno informowałem. Co powiecie na obdarzenie Geralta nieśmiertelnością? W zamian za każdym razem, gdy bohater odniósłby śmiertelne obrażenia, jego przeciwnicy zregenerują swoje życie do 100%. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie