Wiedźmin 3 Dziki Gon - Geralt walczy z żołnierzami

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Z tym modem do Wiedźmina 3 zawalczycie z każdym jak równy z równym

Wiedźmin 3: Dziki Gon wykorzystuje tzw. upscalling poziomu wrogów, czyli podnosi ich level do levelu gracza. Zdarzają się jednak przeciwnicy, którzy i tak są znacznie silniejsi od Geralta. Z tym modem zażegnacie takie sytuacje.

TrickArrant, autor tego fanowskiego dodatku, wpadł na pomysł, aby pomóc osobom chcącym po prostu móc eksplorować grę bez najmniejszych przeszkód. Często to właśnie zbyt silni oponenci stają na przeszkodzie w takich sytuacjach. Po instalacji tej modyfikacji poziom każdego z nich zrówna się z tym naszej postaci, co sprawi, że cała rozgrywka zawsze powinna być tak samo trudnym wyzwaniem.

Sam pamiętam, jak kilka lat temu po rozpoczęciu przygody z grą Wiedźmin 3: Dziki Gon miałem nieprzyjemne spotkanie z Leszym. Przeciwnik był na znacznie wyższym poziomie ode mnie i nie pozwolił mi przejść obok niego. Jego niezadowolenie z zobaczenia mojej osoby było tak spore, że w kilka sekund wysłał mnie w zaświaty.

Consistent Enemy Levels (Enemy Downscaling) możecie pobrać stąd.

Świetnie powinien się z tym modem łączyć inny, o którym niedawno informowałem. Co powiecie na obdarzenie Geralta nieśmiertelnością? W zamian za każdym razem, gdy bohater odniósłby śmiertelne obrażenia, jego przeciwnicy zregenerują swoje życie do 100%. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 64 reviews)
Excellent42%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible50%