Xbox Series mają wiele ukrytych funkcji. Microsoft zaprezentował je na wideo

Opcja FPS Boost na Xbox Series X/S
Xbox Series Xbox Series S

Konsole Xbox Series są z nami już od roku. Nie każdy posiadacz sprzętów wie jednak o wszystkich ich funkcjach. Niektóre są nieźle ukryte. Xbox Polska zaprezentowało właśnie aż 16 z nich.

Jeśli nie macie z kim grać w Wasz ulubiony tytuł multiplayer, nic straconego. Możecie skorzystać z funkcji poszukiwania grupy, a Wasza konsola automatycznie przydzieli do Was graczy. Kto wie, może przy okazji nawiążecie nowe znajomości?

Wiedzieliście, że jeśli macie abonament Xbox Game Pass Ultimate i otrzymacie zaproszenie do niepobranej przez siebie (ale posiadanej) gry, i tak możecie dołączyć do rozgrywki? Wszystko dzięki chmurze xCloud, która nie wymaga od Was pobierania żadnych plików, aby wskoczyć do zabawy.

Posiadacze niewielkich telewizorów umiejscowionych daleko od kanapy doskonale znają problem zbyt małej czcionki wyświetlanego tekstu w niektórych grach. Xbox Series posiadają funkcję lupy, która pozwoli Wam przybliżyć wybrany fragment ekranu, dzięki czemu nie ominie Was żaden komunikat.

Zaprezentowanych funkcji jest wiele więcej. Niektóre nie będą żadną tajemnicą dla zaawansowanych użytkowników konsol, ale może znajdziecie coś, o czym nie wiedzieliście. Wszystkie ukryte możliwości znajdziecie na poniższym materiale.

Niedawno konsole Xbox Series otrzymały nową aktualizacją oprogramowania. Informacje na jej temat znajdziecie w tym artykule.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie