Opcja FPS Boost na Xbox Series X/S

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Xbox Series mają wiele ukrytych funkcji. Microsoft zaprezentował je na wideo

Konsole Xbox Series są z nami już od roku. Nie każdy posiadacz sprzętów wie jednak o wszystkich ich funkcjach. Niektóre są nieźle ukryte. Xbox Polska zaprezentowało właśnie aż 16 z nich.

Jeśli nie macie z kim grać w Wasz ulubiony tytuł multiplayer, nic straconego. Możecie skorzystać z funkcji poszukiwania grupy, a Wasza konsola automatycznie przydzieli do Was graczy. Kto wie, może przy okazji nawiążecie nowe znajomości?

Wiedzieliście, że jeśli macie abonament Xbox Game Pass Ultimate i otrzymacie zaproszenie do niepobranej przez siebie (ale posiadanej) gry, i tak możecie dołączyć do rozgrywki? Wszystko dzięki chmurze xCloud, która nie wymaga od Was pobierania żadnych plików, aby wskoczyć do zabawy.

Posiadacze niewielkich telewizorów umiejscowionych daleko od kanapy doskonale znają problem zbyt małej czcionki wyświetlanego tekstu w niektórych grach. Xbox Series posiadają funkcję lupy, która pozwoli Wam przybliżyć wybrany fragment ekranu, dzięki czemu nie ominie Was żaden komunikat.

Zaprezentowanych funkcji jest wiele więcej. Niektóre nie będą żadną tajemnicą dla zaawansowanych użytkowników konsol, ale może znajdziecie coś, o czym nie wiedzieliście. Wszystkie ukryte możliwości znajdziecie na poniższym materiale.

Niedawno konsole Xbox Series otrzymały nową aktualizacją oprogramowania. Informacje na jej temat znajdziecie w tym artykule.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%