Promocje dnia – wielkie przeceny na gry PC na Black Friday, Xbox Series S za 1149 zł oraz tańszy PS Plus na 12 miesięcy

Promocje dnia 26 listopada
PC PS4 PS5 Xbox Series S

Dziś Black Friday. W ramach tego święta zebraliśmy dla Was najciekawsze gamingowe promocje dnia. Polecamy szczególnie chętnym na PS Plus, XSS lub tanie gry PC.

Black Friday w pełni, ale promocji z tej okazji mamy tak naprawdę cały tydzień. Dziś zestawienie najciekawszych aktualnych ofert.

Tańsze gry PC na Black Friday

Dystrybucja cyfrowa jest cudownym dziełem postępu technologicznego – gry dostajemy praktycznie od razu, nie musimy nigdzie wychodzić ani czekać, a przeceny są większe niż gdybyśmy mieli szukać wersji pudełkowych. W linku poniżej zestawienie najciekawszych ofert z CDKeys.

Xbox Series S w promocji

“Mniejszy” kuzyn Xbox Series X nie jest wcale gorszy – wręcz przeciwnie! To świetna i tania (szczególnie teraz) maszyna na której bez problemu odpalicie najnowsze tytułu, choć może nieco kosztem rozdzielczości. Niemniej jeżeli nie widzi Wam się kupno nowego peceta, a Game Pass kusi – nie trzeba szukać dalej.

Subskrypcja PS Plus na 12 miesięcy taniej

Nie ukrywajmy – PS Plus to rzecz konieczna, jeżeli chcemy w pełni cieszyć się potencjałem konsol Sony. Dlatego też tańsza subskrypcja na 12 miesięcy nie tylko pozwala zaoszczędzić, ale nie będziemy musieli martwić się szukaniem podobnej okazji przez długi czas.

Oprócz tego reszta ciekawych promocji z okazji Black Friday – telewizory, laptopy, a także gry wideo:

To tyle na dzisiaj! Zapraszamy również do naszego działu “Promocje” po więcej ciekawych ofert!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie