Cyberpunk 2077 - V patrzy na motel

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

1 komentarz

Cyberpunk 2077 znów podbija listę sprzedaży jednej z platform

Cyberpunk 2077 wbił się na szczyt listy bestsellerów Steam. Gra CD Projekt RED powróciła do grona najchętniej kupowanych na platformie.

Obecnie gra wyprzedziła takie hity jak Red Dead Redemption 2, Farming Simulator 22, Forza Horizon 4 i Battlefield 2042. Warto zaznaczyć, że ranking dotyczy całego świata, a więc nie jest to skok popularności tylko i wyłącznie w naszym kraju.

Wzrost zainteresowania ze strony graczy najpewniej wynika z faktu, że gra doczekała się ogromnej przeceny z okazji wyprzedaży Steam. Można ją kupić już za niecałe 100 złotych, czyli dość tanio. Dodatkowo nie da się ukryć, że liczne aktualizacje znacznie poprawiły stan CP2077 na PC – widać to też po ocenach tego tytułu.

Zwiększenie zainteresowania widać też po statystykach aktywnych graczy. SteamCharts wskazuje, że Cyberpunk 2077 przyciągnął 12% więcej osób na Steam względem zeszłego miesiąca. Jednocześnie w rozgrywkę zaangażowanych było maksymalnie 16 250 osób na samej plartformie Valve.

Cyberpunk 2077 na liście bestsellerów Steam

Prezes CD Projektu potwierdził, że gra nie otrzyma żadnych nowych aktualizacji w tym roku. Kolejna duża łatka i next-genowe wydanie Cyberpunka 2077 pojawią się w pierwszym kwartale przyszłego roku, a więc za parę miesięcy. Najwyraźniej nie zraziło to graczy, którzy chętnie próbują swoich sił w Night City.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%