0 komentarzy

Aktualizacja do WRC 10 dodaje mnóstwo zawartości, w tym legendarny samochód i historyczne trasy

WRC 10 wciąż się rozwija, a twórcy nie przestają dodawać darmowej zawartości. Fani gry mogą liczyć na sporo nowości, w tym jeden legendarny już samochód.

Najnowsza odsłona cenionej serii dostała darmową aktualizację ze sporą liczbą nowości.

WRC 10 z nową, darmową aktualizacją

WRC 10 to kolejna już odsłona cenionej i popularnej serii gier wyścigowych. KT Racing stara się zadowolić fanów z każdą nową częścią, zachowując tradycję, ale dodając sporo nowości. Tegoroczna odsłona wypadła przy tym bardzo dobrze i cieszy to, że dostaje darmową zawartość.

Deweloperzy postanowili zaprezentować nam nowości dostępne w listopadowej aktualizacji. Chyba najważniejszym dodatkiem jest specjalna trasa inspirowana (a w zasadzie „licencjonowana”) tegorocznym Rajdem Akropolu. Dzięki temu możemy zwiedzić urokliwą Grecję, wraz z jej górzystym i miejscami skomplikowanym terenem.

Warto zaznaczyć, że nowy wyścig dostępny jest do rozegrania w ramach każdego trybu gry. Twórcy zadbali także o więcej wydarzeń w trybie rocznicowym, których dostaniemy łącznie 5.

Są to rajdy:

  • Argentyny 1994,
  • Argentyny 2004,
  • Niemiec 2002,
  • Safari 2000,
  • Meksyku 2013.

Jest więc co robić. Aktualizacja wprowadza również nowy, legendarny już w zasadzie pojazd, czyli Subaru Imprezę Richarda Burnsa. Na zwiastunie poniżej znajdziecie pokazówkę nowości. Z tak obfitą zawartością, WRC 10 ma szanse zatrzymać przy sobie fanów przez bardzo długi czas. Pod warunkiem, rzecz jasna, że twórcy regularnie będą przedstawiać nam kolejne dodatki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%