Aktualizacja do WRC 10 dodaje mnóstwo zawartości, w tym legendarny samochód i historyczne trasy

Aktualizacja do WRC 10 dodaje mnóstwo zawartości, w tym legendarny samochód i historyczne trasy
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

WRC 10 wciąż się rozwija, a twórcy nie przestają dodawać darmowej zawartości. Fani gry mogą liczyć na sporo nowości, w tym jeden legendarny już samochód.

Najnowsza odsłona cenionej serii dostała darmową aktualizację ze sporą liczbą nowości.

WRC 10 z nową, darmową aktualizacją

WRC 10 to kolejna już odsłona cenionej i popularnej serii gier wyścigowych. KT Racing stara się zadowolić fanów z każdą nową częścią, zachowując tradycję, ale dodając sporo nowości. Tegoroczna odsłona wypadła przy tym bardzo dobrze i cieszy to, że dostaje darmową zawartość.

Deweloperzy postanowili zaprezentować nam nowości dostępne w listopadowej aktualizacji. Chyba najważniejszym dodatkiem jest specjalna trasa inspirowana (a w zasadzie “licencjonowana”) tegorocznym Rajdem Akropolu. Dzięki temu możemy zwiedzić urokliwą Grecję, wraz z jej górzystym i miejscami skomplikowanym terenem.

Warto zaznaczyć, że nowy wyścig dostępny jest do rozegrania w ramach każdego trybu gry. Twórcy zadbali także o więcej wydarzeń w trybie rocznicowym, których dostaniemy łącznie 5.

Są to rajdy:

  • Argentyny 1994,
  • Argentyny 2004,
  • Niemiec 2002,
  • Safari 2000,
  • Meksyku 2013.

Jest więc co robić. Aktualizacja wprowadza również nowy, legendarny już w zasadzie pojazd, czyli Subaru Imprezę Richarda Burnsa. Na zwiastunie poniżej znajdziecie pokazówkę nowości. Z tak obfitą zawartością, WRC 10 ma szanse zatrzymać przy sobie fanów przez bardzo długi czas. Pod warunkiem, rzecz jasna, że twórcy regularnie będą przedstawiać nam kolejne dodatki.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie