The Outer Worlds 2 - grafika ze zwiastuna

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Kiedy premiera The Outer Worlds 2? Znalezisko graczy nastraja pozytywnie

Na tegorocznych targach E3 ujrzeliśmy oficjalną zapowiedź The Outer Worlds 2. Potwierdzono wówczas, że jest za wcześnie, aby pokazywać rozgrywkę. Premiera nie musi być jednak bardzo daleka.

Jak zauważył Faizan Shaikh, jeden z deweloperów ma na swoim profilu LinkedIn informację, że ToW2 znajduje się w produkcji od września 2019 roku. Co ciekawe, pierwsza część serii ukazała się w październiku, więc pierwsze prace nad ToW2 rozpoczęto jeszcze przed premierą pierwszej gry.

Oczywiście nie ma tu mowy o pełnej produkcji od 2019 roku. Najpewniej rozpoczęto wtedy preprodukcję, a pełne prace nad grą mogły ruszyć w 2020 roku lub nawet w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy. Konkretów brakuje, ale powyższe informacje nastrajają pozytywnie co do premiery.

Niewykluczone więc, że The Outer Worlds 2 ukaże się w ciągu maksymalnie dwóch lat. Przypomnę, że studio Obsidian ma pełne ręce roboty i w kolejce na premierę czeka chociażby Avowed. W międzyczasie rozwijane są inne projekty. Niedawna zapowiedź ToW2 wskazuje jednak, że Obsidian nie zamierza zbyt długo czekać z wypuszczeniem kontynuacji na rynek i przypuszczam, że już w przyszłym roku ujrzymy pierwsze konkretne materiały z gry.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%