Monster Hunter Rise nie da Wam się nudzić na PC. Ujawniono, co trafi do gry

Monster Hunter Rise PG
PC

Capcom ujawniło szczegóły dodatkowej zawartości, jaką znajdziemy w PeCetowym porcie Monster Hunter Rise. Gra zaoferuje sporo rzeczy do roboty.

Do gry trafią wszystkie elementy inspirowane innymi grami wideo, które pojawiły się w wersji na Nintendo Switch. Będą to przedmioty z: Monster Hunter Stories: Wings of Ruin, Okami, Street Fighter, Mega Man 11, Ghosts ‘n Goblins Ressurection i Sonica. To gratka dla fanów japońskich marek.

Do gry trafią również dodatkowe potwory z aktualizacji: Teostra, Kushala Daora, Chameleos, Apex Diablos, Apex Rathalos, Crimson Glow Vastrax oraz Apex Zinogre. Katalog bestii z gry oferuje całą masę różnorodnych maszkar do ubicia.

W Monster Hunter Rise na PC pojawi się też rzecz jasna nowe zakończenie. Trafiło ono do switchowej wersji wraz z aktualizacją 3.0. Wyjaśnia lepiej niektóre wątki fabularne.

Najnowsze Monster Hunter przyjęło się bardzo ciepło na konsoli Nintendo. Gra cieszy się średnią ocen na poziomie 88 punktów w serwisie Metacritic. Jest to więc zdecydowanie jedna z najlepiej ocenianych produkcji 2021 roku.

Jeśli chcecie zapoznać się z grą, w tym miejscu znajdziecie informacje na temat wersji demo dostępnej na PC. Za jej sprawdzenie otrzymacie nagrody w pełnej wersji tytułu.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie