Żołnierz z Battlefield 2042 celuje przez lunetę karabinu snajperskiego, pluszowy Geralt z serialu Wiedźmin (Netflix) i cospplay Ellie z The Last of Us 2

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – trailer Hazard Zone z BF2042, cudny cosplay Ellie z TLoU2 i przeklinający Misialt z Rivii

Do sieci trafił nowy trailer trybu Hard Zone z gry Battlefield 2042. Zapowiada się na to, że ten dedykowany jest graczom lubującym współpracę. Potwierdziło się na jego temat kilka poprzednich przecieków.

Odnaleźliśmy dla Was kolejny, wyjątkowy cosplay z The Last of Us 2. Rosyjska modelka wcieliła się w Ellie, a same fotografie przedstawiają w większości kojarzone przez wielu sceny z drugiej części.

Fani serialu Wiedźmin od Netflixa, wypatrzyliśmy też genialny gadżet nawiązujący do postaci Geralta. Co powiecie na pluszaka z jego wizerunkiem, który cały czas przeklina? Wymienione wyżej newsy oraz wszystkie inne z dzisiaj znajdziecie w liście poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się